Teslimat ve İade

Sipariş Teslimatı

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından sizlere teslim edilmektedir. Sizlerin bu konuda özel istekleri olduğunda bunu bize bildirebilirsiniz. Size en uygun teslimat şekli seçilecektir.

Verilen tüm siparişlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Kargo firmalarının ücretleri esas alınır. Tüm kargo firmalarıyla çalışmaktayız.

Satın aldığınız ürünleri size ulaştıktan itibaren 7 iş günü içerisinde geri iade edebilirsiniz.

 

1. İadeler mutlaka orjinal kutusunda yapılmalıdır.
2. Orjinal kutusu ambaljı zarar görmüş yada kargo bandı yapıştırılmış iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.
3. İade yapmak istediğiniz ürünle beraber size ulaşan faturanızın aslını ve kopyalarının tümünü bize geri göndermeniz       gerekmektedir. Geri gönderim sonrasında online destek bölümünden konuyu açıklayıcı ve iadenizin nedenini müşteri  temsilcilerimize yazmanız gerekmektedir.
4. Ürün yada ürünlerinizi kargo firmasından teslim alırken muhakak kargo firmasının çalışanının yanında ürünü kontrol edin ve kargodan firmasından kaynnaklanan herhangi bir sorun olmadığından emin olun. Kargo taşınması sırasında zaman zaman ürün/ürünler zarar görüp yıpranabilmektedir.
5. Ürün iadesi sırasındaki tüm kargo masrafları sizin tarafınızdan karşılanacaktır.
6. Tüm ürünler karşı ödemeli gönderilmektedir.

Sipariş Değişikliği & İptali

Sipariş verildikten sonra değiştirmek için; bitkiselurunsiparis@gmail.com  adresine yada üye girişi yaparak . Lüfen değişikliklerinizin neden kaynaklandığını ve hangi sipariş numarası için değişiklik yapmak istediğinizi açıklayıcı bir şekilde bize yazmayı unutmayınız.

Sipariş değişikliği ve iptali hizmetimizde kargo ücretleri alıcıya aittir. Hatanın firmamız tarafından kaynaklanması durumunda tüm kargo masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.